Başkandan

İSTANBUL MARANGOZLAR ESNAF VE SANATKLARLAR ODASINDAN MERHABA,

 

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM, DEĞERLİ ZİYARETÇİLER ODAMIZIN WEB SİTESİNİ SİZLERE VE HALKIMIZA HİZMET ETMEK, YARARLI OLMAK AMACIYLA YENİLEYEREK GEREKSİZ BİLGİ VE BELGELERDEN ARINDIRILMIŞ, SADE, ANLAŞILIR, KISA VE ÖZ BİLGİLERİ İÇERECEK BİR ŞEKİLDE DİZAYN EDEREK AKTİF HALE GETİRDİK.

EKSİKLERİMİZİN VE KUSURLARIMIZIN OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ. ZAMAN İÇİNDE KUSURLARIMIZI DÜZELTİP EKSİKLERİMİZİ TAMAMLAYARAK SİTEMİZİ DAHADA VERİMLİ HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ.

 

DEĞERLİ ZİYARETÇİLER,

İNCELEMEKTE OLDUĞUNUZ WEB SİTEMİZDE, ODAMIZDA KAYITLI OLARAK FAALİYET GÖSETEREN HEPSİ BİRİBİRİNDEN DEĞERLİ AHŞAP SANATKÂRLARININ VE ESNAFLARININ İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE MESLEKİ FAALİYETLERİNİ İÇEREN BİLGİLERE ERİŞEBİLECEK,  SİZE EN YAKIN VE EN UYGUN HİZMET VEREBİLECEK İŞYERİNE VE USTAYA ULAŞABİLECEKSİNİZ.

SİZELERDEN ÖNCELİKLE RİCAM, LÜTFEN PİYASADA ÇALIŞAN KAYITSIZ KORSAN, MERDİVEN ALTI USTALARA İTİBAR ETMEYİNİZ VE İŞ YAPTIRMAYINIZ. ODAMIZA KAYITLI, YAPTIĞI İŞİN ARKASINDA DURAN, İŞİNİ VE VATANINI SEVEN ODAMIZIN ÜYELERİNE RAĞBET ETMENİZ VE İŞ YAPTIRMANIZ SİZLERİNDE MENFAATİNE OLACAKTIR.

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM

BEN VE YÖNETİMDEKİ ARKADAŞLARIM AKTİF OLARAK MARANGOZLUK VE MOBİLYA İMALATI YAPARAK HAYATIMIZI KAZANMAKTAYIZ. EKİP OLARAK SEKTÖRÜN İÇİNDEYİZ VE SEKTÖRÜN TÜM SORUNLARINA HAKİMİZ, BU SORUNLARI HER FIRSATTA DİLE GETİREREK ÇÖZÜM ODAKLI BİR ÇALIŞMA GAYRETİ İÇİNDE OLDUĞUMUZU BİLMENİZİ İSTERİZ. SON OLARAK SİZLERE ACİZANE TAVSİYEMİZ “RİSK AL, TEKNOLOJİ VE YENİLİKLERİ TAKİP ET, GELENEKSEL ÜRETİM İLE MODERN ÜRETİMİ EVLENDİR, BAŞARIYI YAKALA” ŞEKLİNDE OLACAKTIR.     YAVUZ KARAMÜRSEL - ODA BAŞKANI

 

TANITIM

Firmanızı tanıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

EĞİTİM

Sektörümüzle ilgili çeşitli eğitim fırsatlarından haberdar olun.

KOLEKSİYON

Yeni Ürünlerinizi birlikte tanıtalım.

MARKALAŞMA

Markalaşmak, ürün kalitesi ve iletişim ağı ile mümkündür.

TEKNOLOJİ

Sektörümüzle ilgili teknik gelişmeleri sitemizden takip edin.

İLETİŞİM AĞI

Sektörümüzle ilgili çeşitli firmalarla iletişim ağı kurma ve işbirliği fırsatı.